خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کتابخوان اردیبهشت


  به گزارش روز شنبه گروه فرهنگي ايرنا از نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، اين كتاب‌ها «هم روزنامه هم كلوچه» نوشته مريم هاشم‌پور، «آنك آن يتيم نظر كرده» نوشته محمدرضا سرشار، «جاذبه و دافعه علي ع» نوشته شهيد مرتضي مطهري و «نيلوفر نيايش (نگاهي به زندگي و شخصيت امام سجاد ع» نوشته حسين سيدي نام دارد.
  اين كتابها در قالب دومين سري از كتاب‌هاي طرح «كتاب‌خوان ماه» ويژه ارديبهشت از سوي معاونت توسعه كتابخانه‌ها و كتابخواني نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور و در راستاي اجراي منويات مقام معظّم رهبري در خصوص لزوم معرفي و در اختيار گذاشتن كتاب خوب و سالم براي پرورش فكري جامعه و نيز اقدام عملي در مسير اجراي سياست‌هاي سال 1395 نهاد (سال خواندن) معرفي شدند.
  در اين طرح ابتدا براي هر ماه 4 عنوان كتاب از ميان كتاب‌هاي منتشر شده در سال 94 و 95 در موضوعاتي همچون: سبك زندگي ايراني اسلامي، كتاب‌هاي متناسب با مناسبت‌‎هاي ملي و مذهبي و همچنين عناوين جذاب در حوزه كودك و نوجوان، در موضوعات و مناسبت ‌هاي مختلف انتخاب و معرفي مي‌شوند تا ضمن ارتقاي ميزان نرخ مطالعه مفيد، برخي معضلات فرهنگ و اجتماعي نيز در سايه‌ آگاهي‌رساني كتاب‌ها مرتفع شود.
  بر اساس اين گزارش، در اين طرح هر ماه 4 كتاب در موضوعات عمومي از سوي نهاد ارائه مي‌شود؛ معرفي و تبليغ اين كتاب‌ها از راه‌هاي مختلف نظير طرح در نشست‌هاي كتاب‌خوان، ‌كتاب‌ خوان مجازي،‌ طرح‌هاي گرافيكي در فضاي مجازي،‌ جلسات نقد و بررسي در سراسر كشور انجام مي‌شود.
  هرچند در هر ماه 4 كتاب معرفي مي‌شود،‌ اما تبليغ و ترويج اين كتاب‌ها تا پايان سال ادامه دارد و مجموعاً در طول سال جاري 50 كتاب تبليغ و ترويج خواهد شد.


  این مطلب تا کنون 45 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : معرفي ,كتاب ,نهاد ,نوشته ,كتاب‌ها ,تبليغ ,
  کتابخوان اردیبهشت

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر